Usługi cateringowe

Usługi cateringowe na terenie Kalisza i okolic

Profesjonalny catering z obsługą na wszelkiego typu imprezy okolicznościowe

Restauracja Wanatówka opierając się na kilkuletnim doświadczeniu, zapewni profesjonalną obsługę cateringową w Kaliszu i okolicy. Zrealizuje życzenia i urzeczywistni pomysły dotyczące obsługi podczas niepowtarzalnych, a przy tym elitarnych przyjęć, rodzinnych i okolicznościowych, bankietów zasiadanych, konferencji, lunchy i spotkań biznesowych, eventów i imprez plenerowych, a także pikników firmowych. Zagwarantuje znakomite dania, których receptury były doskonalone przez lata, obsługę na najwyższym poziomie, a także transport.

Posiadamy profesionalną fontannę czekoladową z najwyszej jakości czekloadą marki Lindor lub innymi. Oferujemy możliwość wzbogacenia Państwa spotkań o pyszną atrakcję w postaci baru owoców z możliwością zanurzenia w płynnej i ciepłej czekoladzie.

Zaufały już nam setki klientów z Kalisza i okolic. Na rynku działamy już kilkanaście lat a oferta cateringowa Restauracji Wanatówka jest znana dla wielu Kaliszan. Współpracowały z nami takie marki jak Nestlle (Winiary), Kaliszanka, WSK i wiele innych.

Dane kontaktowe

Adres: Łazienna 6B

Kalisz 62-800

Tel kom: 519-524-749

Tel kom: 604-416-291

Email :biuro@wanatowka.pl

Nr konta: 91 1050 1201 1000 0090 9149 8197